O nás

Adys Music

Adys Music

Kapela Adys (KLATOVY) vznikla na začátku roku 2018 v čele s frontmanem zpěvákem a kytaristou Adysem, na baskytaru Adamem Jílkem, dalším kytaristou Lukášem Hájkem a na bicí Venca Bečvář.

Hned z počátku roku 2018 se nám podařilo dostat do finále soutěže #jetovtobě od Vodafonu. Získali jsme natočení videoklipu a písničky s youtuberem Martinem Rotou - Levou Nohou. Pak začala naše letní šňůra regionálních festivalů a na konci léta 2018 jsme se vydali dokonce natáčet klip s celou kapelou do Španělska. Který jsme vypustili do světa v září 2018.
Následovalo skvěle podzimní regionální Tour 2018 s přátelskou kapelou Zastodeset. Celý rok 2018 jsme vydali spousty klipů k různým singlům, čímž nebyl jiný i rok 2019. Ke zmíňce stojí výhra nejprestižnější soutěže v ČR Šance Muzikus, kdy cenou bylo hraní na různých festivalech jako je: Sázavafest, Rock for people, atd... Na podzim roku 2019 jsme s jeli šňůru s kapelou Pekař a s Láskou, kdy jsme objeli křížem krážem celou republiku. Dalo nám to nejen spoustu zkušeností, ale nezapomenutelné zážitky!

V roce 2020 vydáváme první CD Naděje!

V roce 2022 vydáváme druhé CD Lopaty POPu!

Adys

Adys

Kytara, zpěv

instagram adys
Lukáš

Lukáš

Kytara, zpěv

instagram lukas
Adam

Adam

Bass kytara, zpěv

instagram adam
Vašek

Vašek

Bicí

instagram vasek

Koncerty

2022

Kontakt

Booking & Management

Adolf Hanousek


adys.official.music@gmail.com +420 774 760 648